Podmínky rezervace

Na úvod bych chtěla zdůraznit jednu věc. Potkánků se ne nezbavuji, ale dávám je pouze do dobrých rukou lidem, kteří vědí jak se správně o potkana starat. Než se vůbec rozhodnete pro chov potkanů (nebo jakýchkoliv zvířat), tak si o nich zjistěte vše potřebné:
 
1) potkan je společenský tvor a musí být chován alespoň ve dvou jedincích stejného pohlaví. Zde je článek, který krásně vše vysvětluje: Jednoho nebo dva?
2) jaké je vhodné ubytovaní a vybavení
3) jak správně krmit a jakou používat podestýlku
4) lékařská péče a cenová náročnost návštěvy veterináře
5) výchova potkana - jak si ochočit miminko, jak seznamovat potkany
 
Rozhodně mě bude zajímat, jestli tyto znalosti máte. Pokud se mi nebude zdát, že jste připraveni na chov potkana, tak vám miminko nesvěřím. Všechny tyto informace můžete najít v  potkaní příručce  nebo na potkaním fóru. Můžete mi v případě nejasností i napsat. Vše vám ráda vysvětlím.
 
 
V případě zájmu o miminko mi prosím napište do zprávy:
              - Jaké miminko a z jakého vrhu vás zaujalo.
              - Zda chcete prcka na mazlíka, výstavy nebo na chov. 
              - Jaké máte zkušenosti s chovem potkanů.
 
Všechny miminka půjdou do nových domovů vymazlená, zdravá s průkazem původu. (Případně s výpisem předků.) Samozřejmostí je chovatelský servis. To znamená, že mi můžete kdykoliv napsat o radu či pomoc. A to i v případě, že ode mě zrovna miminko nemáte. 
 
Miminko si můžete přebrat v okolí Liberce či v Praze. Do jiných měst je možné domluvit převoz důvěryhodnou osobou. Miminko neposílám žádnou kurýrní službou. Budu ráda za občasné informace a fotky mých odchovanců.
 
Dětem mladším 15ti let předám potkana pouze za doprovodu jejich rodičů.